A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zobaczcie tylko na ich tłuste mordy i wielkie brzuchy, to z tej biedy !!!!! Pogonić te towarzystwa a do tego ukarać sowitymi mandatami a najlepiej zabrać dopłaty to już wtedy w ogóle nie wyjadą !!!!!
Rolnicy, największy w tym kraju beneficjent wszelkiego rodzaju unijnych i budżetowych dotacji i odszkodowań, dał się wciągnąć futerkowcom w rozgrywki o podłożu bardziej politycznym niż ekonomicznym. W całej Europie praktycznie wszystkie kraje już wprowadziły lub wprowadzają zakazy podobne do tych które mają obowiązywać w Polsce. Jedyną wątpliwość może stanowić dla ustawy jej vacatio legis.
Rolnicy, na Waszym miejscu - wstydził by się pokazywać. Do PISu wybranego przez was idźcie, a nie tu, marne cwaniaki.
Dostają taką ilość wszelkiego rodzaju dopłat w tym do paliwa że nie dziwią mnie te wielokilometrowe rajdy.
Całymi rodzinami, uśmiechnieci na PIS głosowali - bo PIS daje. No i teraz macie obraz tego, jak ten PIS daje. Pazerność nie popłaca, hehe
Nikt od 1989 roku nie dał rolnikom tyle przywilejów i kasy ile dał im PIS z PSLem. Ale taka ludzka mentalitet, jak dają to żądaj więcej i więcej.
Rolnicy jakby wybrali tych z opozycji to jeździli by dalej starymi urusuami a tak jeżdżą dzięki PiS nowymi pięknymi traktorami za setki tysięcy złotych, kombajny i inne sprzęty warte miliony, każdy w rodzinie rolnika ma swoje auto czyli mama, babcia, siostra, brat, żona, wszyscy mają swoje auta i to nie byle jakie. Powinni być tylko wdzięczni rządzącym. Oczywiście nie jest to żadna bajka a szczera prawda. Porównajcie rolnika z przed 2015 a teraz w końcówce 2020 roku.
Nie chwal PIS, bo mnie denerwujesz.
No właśnie dzięki PiS się pobogacili na skalę nigdy wcześniejszą i nie potrafią tego docenić, bo jacyś wpływowi i majętni futerkarze sterują durniami !
Rozpacz ogarnia jak czytam te bzdury które tu publikujecie. Świadczą o kompletnej nieznajomości podłoża protestów i ich zasadności. Nie dziwi więc że potem idziecie głosować jak stado.