UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierwszy raz w życiu NAJDROŻSZY przywódca chciał zrobić coś dobrego. .. ale baza wyborcza i doły PARTII już nie tolerują ani dobra, ani normalności. .. Wszak NAJDROŻSZY przywódca właśnie tego nauczył bazę wyborczą, zachłanności i postaw roszczeniowych. .. bardzo GM żal i rolników. .. i NAJDROŻSZEGO przywódcy.

GłębokaMyśl

Anuluj