UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierwszy raz w życiu NAJDROŻSZY przywódca chciał zrobić coś dobrego. .. ale baza wyborcza i doły PARTII już nie tolerują ani dobra, ani normalności. .. Wszak NAJDROŻSZY przywódca właśnie tego nauczył bazę wyborczą, zachłanności i postaw roszczeniowych. .. bardzo GM żal i rolników. .. i NAJDROŻSZEGO przywódcy.

GłębokaMyśl