UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale to my mieszkańcy tego okręgu w większości głosowaliśmy na hamaki bo tak chcieliśmy. Wy możecie u siebie głosować na lampy, parkingi itp
zainteresujsię
ale to my mieszkańcy tego okręgu w większości głosowaliśmy na hamaki bo tak chcieliśmy. Wy możecie u siebie głosować na lampy, parkingi itp
zainteresujsię