Wybrany wątek opinii

ale to my mieszkańcy tego okręgu w większości głosowaliśmy na hamaki bo tak chcieliśmy. Wy możecie u siebie głosować na lampy, parkingi itp
zainteresujsię (2020.10.20)
@zainteresujsię - Ja to tam kosiarom przejade, a co tam.
Kosiarkowy (2020.10.20)
Powrót do komentarzy