Wybrany wątek opinii
ale to my mieszkańcy tego okręgu w większości głosowaliśmy na hamaki bo tak chcieliśmy. Wy możecie u siebie głosować na lampy, parkingi itp
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@zainteresujsię - Ja to tam kosiarom przejade, a co tam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1