81
11.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To trzeba być rurą zeby nabijać sie z czyjejś śmierci. Tym bardziiejj młodego chłopaka. Nikt nie jest idealny każdy popełnia błedy. A ten młody kierowca dostał od życia niesprawiedliwą nauczke. A wy zawistni ludzie, oby wam w rodzinie sie coś takiego wydażyło. Oby Was taka trageeedia nie dotkneła. I utrata Dziecka
Anty ,,60,, (2020.10.12)
@Anty ,,60,, - A ty nekrofilu co chcesz zobaczyć jak wyglądało ciało. Leć do Aameryki Południowej ze swoją rodzinką. I przewal kogoś na sałate, to zobaczysz ciała swojej rodzinki.
Anty ,,60,, (2020.10.12)
Panowie strażacy. Dlaczego przecieliście auto przy wlewie paliwa na wysokości komory bagażnika???Myśleliście, ze bagażnik sam odpadnie bez przecięcia słupków???
karty z paczki (2020.10.12)

info

0  
  2
@Anty ,,60,, - Nikt nie kpi za śmierci tego młodego człowieka, bo to tragedia dla rodziny. Piętnować trzeba sytuację w jakiej do tego doszło, oraz cieszyć się, że nie zabili nikogo więcej, podczas tej szalonej szarży. Kierowca przeżył, zmarły to z pewnością kolega i trauma będzie (mam nadzieję)nauczką na resztę życia. Kondolencje dla znajomych i rodziny niepotrzebnie zmarłego człowieka.
(2020.10.12)
Co za ... piszą te komentarze? Już ocenili, wydali wyrok, wszystko wiedzą. Wypadki zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. I tym młodym, i tym "doświadczonym". Ile miał jechać po S22,jak prędkość byłaby odpowiednia, jak wyglądała sytuacja na drodze. Powinni zablokować możliwość komentowania w takich przypadkach. Świat, niestety pełen jest dowartościowujących się w internecie.
Dawid Zp. (2020.10.12)

info

0  
  2
@Jestem mamą - @Jestem mamą chyba „madką” która nie umiała wychować dzieciaka na porządnego obywatela.
Josc838493 (2020.10.12)
@Anty ,,60,, - niesprawiedliwą nauczkę?! Samochód sam sie prowadził?! Całe szczęście że cymbał nikogo postronnego nie zabił.
Banu (2020.10.12)
@Kierowca 45 - Jak się podpisuję to tak nie jest.
Whisky_dżin (2020.10.12)
@Gos 7374 - Baba tobie spieprzyła z jakimś braniewianinem ? Popatrz dookoła na te elbląskie wykształcone mor. y, szczególnie pod borysem ich dużo.
whisky_dżin (2020.10.12)
@HansSolo - .. .ale żeś zabłysnął.
wielka.gwiazda (2020.10.12)