A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To trzeba być rurą zeby nabijać sie z czyjejś śmierci. Tym bardziiejj młodego chłopaka. Nikt nie jest idealny każdy popełnia błedy. A ten młody kierowca dostał od życia niesprawiedliwą nauczke. A wy zawistni ludzie, oby wam w rodzinie sie coś takiego wydażyło. Oby Was taka trageeedia nie dotkneła. I utrata Dziecka
@Anty ,,60,, - A ty nekrofilu co chcesz zobaczyć jak wyglądało ciało. Leć do Aameryki Południowej ze swoją rodzinką. I przewal kogoś na sałate, to zobaczysz ciała swojej rodzinki.
Panowie strażacy. Dlaczego przecieliście auto przy wlewie paliwa na wysokości komory bagażnika???Myśleliście, ze bagażnik sam odpadnie bez przecięcia słupków???
@Anty ,,60,, - Nikt nie kpi za śmierci tego młodego człowieka, bo to tragedia dla rodziny. Piętnować trzeba sytuację w jakiej do tego doszło, oraz cieszyć się, że nie zabili nikogo więcej, podczas tej szalonej szarży. Kierowca przeżył, zmarły to z pewnością kolega i trauma będzie (mam nadzieję)nauczką na resztę życia. Kondolencje dla znajomych i rodziny niepotrzebnie zmarłego człowieka.
Co za ... piszą te komentarze? Już ocenili, wydali wyrok, wszystko wiedzą. Wypadki zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. I tym młodym, i tym "doświadczonym". Ile miał jechać po S22,jak prędkość byłaby odpowiednia, jak wyglądała sytuacja na drodze. Powinni zablokować możliwość komentowania w takich przypadkach. Świat, niestety pełen jest dowartościowujących się w internecie.
@Jestem mamą - @Jestem mamą chyba „madką” która nie umiała wychować dzieciaka na porządnego obywatela.
@Anty ,,60,, - niesprawiedliwą nauczkę?! Samochód sam sie prowadził?!
Całe szczęście że cymbał nikogo postronnego nie zabił.
@Kierowca 45 - Jak się podpisuję to tak nie jest.
@Gos 7374 - Baba tobie spieprzyła z jakimś braniewianinem ? Popatrz dookoła na te elbląskie wykształcone mor. y, szczególnie pod borysem ich dużo.
@HansSolo - .. .ale żeś zabłysnął.