UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za ... piszą te komentarze? Już ocenili, wydali wyrok, wszystko wiedzą. Wypadki zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. I tym młodym, i tym "doświadczonym". Ile miał jechać po S22,jak prędkość byłaby odpowiednia, jak wyglądała sytuacja na drodze. Powinni zablokować możliwość komentowania w takich przypadkach. Świat, niestety pełen jest dowartościowujących się w internecie.
Dawid Zp.