UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie strażacy. Dlaczego przecieliście auto przy wlewie paliwa na wysokości komory bagażnika???Myśleliście, ze bagażnik sam odpadnie bez przecięcia słupków???

karty z paczki

Anuluj