UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie strażacy. Dlaczego przecieliście auto przy wlewie paliwa na wysokości komory bagażnika???Myśleliście, ze bagażnik sam odpadnie bez przecięcia słupków???
karty z paczki
Panowie strażacy. Dlaczego przecieliście auto przy wlewie paliwa na wysokości komory bagażnika???Myśleliście, ze bagażnik sam odpadnie bez przecięcia słupków???
karty z paczki