UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za ... piszą te komentarze? Już ocenili, wydali wyrok, wszystko wiedzą. Wypadki zdarzały się, zdarzają i zdarzać będą. I tym młodym, i tym "doświadczonym". Ile miał jechać po S22,jak prędkość byłaby odpowiednia, jak wyglądała sytuacja na drodze. Powinni zablokować możliwość komentowania w takich przypadkach. Świat, niestety pełen jest dowartościowujących się w internecie.
Dawid Zp.