A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@asdda - trafil sie wrazliwy, a potem gaz do dechy
Prośba jak już piszecie detektywi z podwórka, to że współczucia dla rodzin. Kończę bo opinie co poniektórzy wystawiają to normalnie BIEGLI z zakresu ruchu drogowego
"zero empatii ogarnijcie się"- A gdybyś tam przypadkiem jechał, już byś tak nie napisał.
Trzeba było jeszcze szybciej starym audi po kiepskiej drodze. Szybciej, szybciej, wtedy jesteście tacy fajni.
Ludzie to jest tragedia, taki młody chłopak. .. nie komentujcie w ten sposób.
@szkoda chlopca:( - Młodzi raczej by się tym nie przejęli, dla nich to byłaby ciekawostka, chętnie by to oglądali. Szkoda chłopaka. Trzeba budować bezpieczne drogi bez drzew na poboczu i to ograniczy wypadki.
N(e)By i N(b)Raski to najwieksze zagrozenie w Elblagu. Takie rejestracje powinnny miec zakazany wjazd do miasta.
Co wy z tymi drzewami !!!!! Przecież to nie drzewo wjechało w nich, ale oni w drzewo !!!!! Mniej brawury to i drzewa będą bardziej przyjazne !!!!!"!!
Rozwiazanie jest banalne i wcale nie trzeba wzcinac dryew czy na na koncu swiata tworzyc ekspresowki. wystarczy podniesc prog mandatowy. .. Ostatnio bylem w Chorwacji i poczytalem o ich mandatach, przekroczenie predkosci nawet mandat 10 tys zł. Dawno nie jechalem tak przepisowo. Podobnie Skandynawia.
Stare auto? kazde auto moze zabic jak stracisz nad nim panowanie i stanie przed toba drzewo. ..
Trzeba uzywac mozgu, drogi są bezpieczne a małolaty to bomby tykające na drogach i to wszystko w temacie.