81
11.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@asdda - trafil sie wrazliwy, a potem gaz do dechy
(2020.10.11)
Prośba jak już piszecie detektywi z podwórka, to że współczucia dla rodzin. Kończę bo opinie co poniektórzy wystawiają to normalnie BIEGLI z zakresu ruchu drogowego
W (2020.10.11)

info

1  
  1
"zero empatii ogarnijcie się"- A gdybyś tam przypadkiem jechał, już byś tak nie napisał.
(2020.10.11)
Trzeba było jeszcze szybciej starym audi po kiepskiej drodze. Szybciej, szybciej, wtedy jesteście tacy fajni.
(2020.10.11)

info

5  
  2
Ludzie to jest tragedia, taki młody chłopak. .. nie komentujcie w ten sposób.
Jestem mamą (2020.10.11)
@szkoda chlopca:( - Młodzi raczej by się tym nie przejęli, dla nich to byłaby ciekawostka, chętnie by to oglądali. Szkoda chłopaka. Trzeba budować bezpieczne drogi bez drzew na poboczu i to ograniczy wypadki.
(2020.10.12)
N(e)By i N(b)Raski to najwieksze zagrozenie w Elblagu. Takie rejestracje powinnny miec zakazany wjazd do miasta.
(2020.10.12)
Co wy z tymi drzewami !!!!! Przecież to nie drzewo wjechało w nich, ale oni w drzewo !!!!! Mniej brawury to i drzewa będą bardziej przyjazne !!!!!"!!
(2020.10.12)

info

5  
  0
Rozwiazanie jest banalne i wcale nie trzeba wzcinac dryew czy na na koncu swiata tworzyc ekspresowki. wystarczy podniesc prog mandatowy. .. Ostatnio bylem w Chorwacji i poczytalem o ich mandatach, przekroczenie predkosci nawet mandat 10 tys zł. Dawno nie jechalem tak przepisowo. Podobnie Skandynawia. Stare auto? kazde auto moze zabic jak stracisz nad nim panowanie i stanie przed toba drzewo. ..
ASWYMIATA (2020.10.12)

info

3  
  0
Trzeba uzywac mozgu, drogi są bezpieczne a małolaty to bomby tykające na drogach i to wszystko w temacie.
stara (2020.10.12)