A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Anty ,,60,, - a może jednak dostał sprawiedliwą nauczkę. .. ..
Jeszcze ukarać małopenisowe towarzystwo na motorkach. Rozumiem, że im krótszy ptaszek, tym częsciej na jednym kole rusza, lub w nocy po osiedlach gazu dodaje. No ale teraz do wiosny małopenisowi schowają motorki, będzie ciszej
Każdy pas drogi winien mieć przynajmniej po 20 metrów szerokości, gdy porusza się po nich młody ułan wysłużonym audi z potężnym silnikiem, zazwyczaj, na praktycznie łysych oponach. .. Zaasfaltujmy wszystko na gładko. .. w ciągu kliku lat liczba wypadków spadnie do zera.
@GłębokaMyśl - "Każdy pas drogi winien mieć przynajmniej po 20 metrów szerokości"- a pasy dwóch kierunków oddalone od siebie też o 30 metrów. Kompletne zero drzew i jacyś piesi w oddali, przed którymi zaszpanować będą mogli piskiem opon.
Widze po komentarzu, ze chyba mnie znasz, tylko szkoda, że sie nie podpisałeś.
Jakoś nie znalazłem informacji, że to drzewo nagle wskoczyło na drogę i spowodowało tę tragedię.
@Anty ,,60,, - czy to młode osoby z gminy Braniewo ? :(
Wieśniaki na traktory i pola łorać !!!! Takim amebą intelektualnym nie powinny być wydawane żadne uprawnienia oprócz kategorii na traktor !!!! To dzicz i bezmózgowcy !!!!
@Edek z fabryki kredek - Na traktory też nie, bo są przez nich wypadki, najczęściej śmiertelne. Najlepiej tylko zostałyby taczki !
@mm263 - ktos po ciemku nagle wyskoczyl i je posadzil 30 lat temu, teraz sprawe bedzie badala prokuratura przez 30 kolejnych lat, i trzeba dotrzec jeszcze do ludzi ktorzy ukladali kostke 50 lat temu, i czemu tak krzywo,