UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozwiazanie jest banalne i wcale nie trzeba wzcinac dryew czy na na koncu swiata tworzyc ekspresowki. wystarczy podniesc prog mandatowy. .. Ostatnio bylem w Chorwacji i poczytalem o ich mandatach, przekroczenie predkosci nawet mandat 10 tys zł. Dawno nie jechalem tak przepisowo. Podobnie Skandynawia. Stare auto? kazde auto moze zabic jak stracisz nad nim panowanie i stanie przed toba drzewo. ..

ASWYMIATA