UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy z tymi drzewami !!!!! Przecież to nie drzewo wjechało w nich, ale oni w drzewo !!!!! Mniej brawury to i drzewa będą bardziej przyjazne !!!!!"!!


Anuluj