UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prośba jak już piszecie detektywi z podwórka, to że współczucia dla rodzin. Kończę bo opinie co poniektórzy wystawiają to normalnie BIEGLI z zakresu ruchu drogowego

W

Anuluj