81
11.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dawajcie zawsze jak najmocniejsze foty, niech działają młodym ma wyobraźnie.
Kkkkk1 (2020.10.11)

info

7  
  0
Gość „Zero empatii ogarnijcie się” sam się ogarnij! Oni mieli empatię dla innych uczestników ruchu? Gaz do dechy i jechała wieś. Nie żal mi ich ani trochę.
Gosc7363 (2020.10.11)
Tragiczne skutki błędów młodości. Co to za Zafira na ostatnich zdjęciach?
Wrr (2020.10.11)
hic, wcale nie komentuj
(2020.10.11)
@BoTak! - a może zaproponować eliminację osób, które nie potrafią logicznie myśleć, darwinizm. Ze zdjęć widać kto zginął. Nie pisz bzdur
(2020.10.11)
@Jjrr - dzban to ty, bardzo żałosny
(2020.10.11)
Zamiast godziny wychowawczej, kazdemu malolatowi powinno sie pokazywac skutki wypadkow, zwlaszcza przekraczania predkosci na takiej drodze gdzie naokolo drzewa! Bardzo przykre, wspolczucie welkie dla rodziny!!
szkoda chlopca:( (2020.10.11)
@Wrr - Opel.
(2020.10.11)
Pokażcie zdjęcia w jakim stanie było cialo. Chce zobaczyć.
edwin18 (2020.10.11)

info

2  
  5
współczuje strażakom i medykom. Przez jednego cymbała za kierownicą, trafiła im się taka akcja - na pewno krwi nie brakowało. Dobrze że cymbał za kierownica, nie zabił nikogo postronnego (z poza auta). Może cała czwórka wyciągnie lekcję z tego zajścia (nie zwrócenie uwagi kierowcy na za szybką jazdę też jest błędem).
Banu (2020.10.11)

info

4  
  1