UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To akurat nie ja, bo byłem na polu, ale podpisuję się pod postulatami rolników obiema rękami. :)Rolnicy to silna i zwarta grupa. Nie dadzą sobie zniszczyć biznesu i będą strajkować. Nie rozumiem o co chodzi rządowi, jaki jest cel tej nagłej wrzutki z tą ustawą, bo to, że wywoła ona protesty na wsi to było więcej niż pewne.

Zen

Anuluj