UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To akurat nie ja, bo byłem na polu, ale podpisuję się pod postulatami rolników obiema rękami. :)Rolnicy to silna i zwarta grupa. Nie dadzą sobie zniszczyć biznesu i będą strajkować. Nie rozumiem o co chodzi rządowi, jaki jest cel tej nagłej wrzutki z tą ustawą, bo to, że wywoła ona protesty na wsi to było więcej niż pewne.
Zen