UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wpisy wyjątkowo bylejakie. .. .Mundrować się jest komu, ale do pracy nie ma nikogo. .. .Tak jak brak wspomnienia o bitwie Wojska Polskiego pod Lenino. Szybko się zapomina, i tyko, ,mądrale, ,się wpoisują z braku lepszego zajęcia.

niktinic