UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wpisy wyjątkowo bylejakie. .. .Mundrować się jest komu, ale do pracy nie ma nikogo. .. .Tak jak brak wspomnienia o bitwie Wojska Polskiego pod Lenino. Szybko się zapomina, i tyko, ,mądrale, ,się wpoisują z braku lepszego zajęcia.

niktinic

Anuluj