88
08.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Faktycznie, przepraszam, troszkę mnie poniosło uogólniając wszystkie osoby mieszkające i żyjące na wsi za barbarzyńców i tępaków, ale naprawdę krew mnie zalewa widząc to, co tzw. przedstawiciele wsi robią i mówią.
9oj9jmvl/z bm (2020.10.08)
Chyba żywność dotyczy wszystkich? Poprawcie mnie jeśli się mylę. .. .
Rolnik (2020.10.09)
szykujcie furę gnoju dla tych idiotów co niszczą kraj
(2020.10.09)

info

2  
  1
rolnicy zablokujcie węzły s7 i 7 stanie od Ostródy do Ndg to przyjedzie TV i ktoś usłyszy
(2020.10.09)

info

2  
  1
Popieram rolników, dobrze ze potrafią walczyć o swoje !!!
(2020.10.09)

info

1  
  3
Przesadzacie z tymi komentarzami, a za chwile wszystcy pobiegniecie do sklepu po chlebek, mleczko i wędlinkę, tylko nie zapomnijcie gdzie ten produkt miał swój początek; )popieram rolników
(2020.10.09)

info

2  
  6
Wypier. .. ć z miasta bambry!!! Głosowaliście na pis to teraz nie narzekać tylko wykonywać rozkazy karakana
Ploterek (2020.10.09)

info

4  
  5
Głosowałeś na dudka to masz. Ciemnota. polska zasciankowa.
Mnjiuy (2020.10.09)

info

3  
  3
Taksówkarze strajkują, wszystko dobrze. Górnicy strajkują, wszystko dobrze. Tramwajarzy strajkują, wszystko dobrze. Sądy strajkują, wszystko dobrze. Pielęgniarki strajkują, wszystko dobrze. Nauczycielki strajkują, wszystko dobrze. Itd, itd. A gdy rolnik strajkuje. .. .. oj boże. .. .. co za komentarzy. .. ..
rrrrrr (2020.10.09)
Rolnicy, wybraliście nam PIS, teraz Wam źle? Trzeba najpierw samemu pomyśleć, a nie za dziwnymi obietnicami ślepo iść!
(2020.10.09)

info

3  
  1