A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Faktycznie, przepraszam, troszkę mnie poniosło uogólniając wszystkie osoby mieszkające i żyjące na wsi za barbarzyńców i tępaków, ale naprawdę krew mnie zalewa widząc to, co tzw. przedstawiciele wsi robią i mówią.
Chyba żywność dotyczy wszystkich? Poprawcie mnie jeśli się mylę. .. .
szykujcie furę gnoju dla tych idiotów co niszczą kraj
rolnicy zablokujcie węzły s7 i 7 stanie od Ostródy do Ndg to przyjedzie TV i ktoś usłyszy
Popieram rolników, dobrze ze potrafią walczyć o swoje !!!
Przesadzacie z tymi komentarzami, a za chwile wszystcy pobiegniecie do sklepu po chlebek, mleczko i wędlinkę, tylko nie zapomnijcie gdzie ten produkt miał swój początek; )popieram rolników
Wypier. .. ć z miasta bambry!!! Głosowaliście na pis to teraz nie narzekać tylko wykonywać rozkazy karakana
Głosowałeś na dudka to masz. Ciemnota. polska zasciankowa.
Taksówkarze strajkują, wszystko dobrze. Górnicy strajkują, wszystko dobrze. Tramwajarzy strajkują, wszystko dobrze. Sądy strajkują, wszystko dobrze. Pielęgniarki strajkują, wszystko dobrze. Nauczycielki strajkują, wszystko dobrze. Itd, itd. A gdy rolnik strajkuje. .. .. oj boże. .. .. co za komentarzy. .. ..
Rolnicy, wybraliście nam PIS, teraz Wam źle? Trzeba najpierw samemu pomyśleć, a nie za dziwnymi obietnicami ślepo iść!