UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taksówkarze strajkują, wszystko dobrze. Górnicy strajkują, wszystko dobrze. Tramwajarzy strajkują, wszystko dobrze. Sądy strajkują, wszystko dobrze. Pielęgniarki strajkują, wszystko dobrze. Nauczycielki strajkują, wszystko dobrze. Itd, itd. A gdy rolnik strajkuje. .. .. oj boże. .. .. co za komentarzy. .. ..

rrrrrr