UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taksówkarze strajkują, wszystko dobrze. Górnicy strajkują, wszystko dobrze. Tramwajarzy strajkują, wszystko dobrze. Sądy strajkują, wszystko dobrze. Pielęgniarki strajkują, wszystko dobrze. Nauczycielki strajkują, wszystko dobrze. Itd, itd. A gdy rolnik strajkuje. .. .. oj boże. .. .. co za komentarzy. .. ..

rrrrrr

Anuluj