UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taksówkarze strajkują, wszystko dobrze. Górnicy strajkują, wszystko dobrze. Tramwajarzy strajkują, wszystko dobrze. Sądy strajkują, wszystko dobrze. Pielęgniarki strajkują, wszystko dobrze. Nauczycielki strajkują, wszystko dobrze. Itd, itd. A gdy rolnik strajkuje. .. .. oj boże. .. .. co za komentarzy. .. ..
rrrrrr