UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Faktycznie, przepraszam, troszkę mnie poniosło uogólniając wszystkie osoby mieszkające i żyjące na wsi za barbarzyńców i tępaków, ale naprawdę krew mnie zalewa widząc to, co tzw. przedstawiciele wsi robią i mówią.

9oj9jmvl/z bm

Anuluj