A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@G.g - Brednie. W jaki niby sposób ustawa "dotyka całego rolnictwa"? Nie powtarzajcie propagandowych głupot, kiedy nie potraficie nawet zrozumieć czytanego (?)tekstu ustawy.
Coś Ci się chyba pomyliło. Rolnik za friko?Zapraszam do pracy w gospodarstwie, dostaniesz 30zl za godzinę i posiłki. Jest tylko jeden problem, dla Ciebie pewnie istotny. W pracy musisz stawić się o 4 rano, koniec ok godz 20.Oczywiscie przerwe będziesz miał. To wszystko jak piszesz za friko. Gwarantuje Ci następnego dnia nie przyjdziesz. Będziesz tak zmęczony że nie wiem czy będziesz miał siłę udać się do Mops-u po zasiłek. .. za friko
@hhhhhhhhhhhhhh - Co prawda boli?
Powiem tak : Polska to nie cały świat, my naród wspaniałych ludzi kochamy zwierzęta, będziemy wprowadzać coraz to nowe zakazy bo jesteśmy w tym mistrzami. Tylko jeszcze raz piszę: Polska to nie cały świat. Zagranica już zaciera ręce na myśl o nowych zakazach w Polsce. Przecież gdzieś to norki trzeba hodować. To, że w Polsce wprowadzą zakaz nie oznacza, że spadnie zapotrzebowanie na ten towar. Wynik będzie taki teraz norki będziemy kupować z zagranicy w Polsce szyć futra i tu jest sprzedawać za wyższą cenę.
Brawo sejm brawo senat brawo prezydent. Tak właśnie niszczy się kolejne dziedziny polskiej gospodarki.
A te biedne zwierzątka i tak będą mordowane tyle, że nie w Polsce. No chyba, że nasz wspaniały sejm senat i prezydent wprowadza zakaz sprowadzania futer z norek do Polski. .. ..
@Obywatel - Niech sobie aborygeni hodują zwierzęta na futerka, ale nie tu, w środkowej Europie. Jest XXI wiek, kto teraz chodzi w futrach. Chcesz chodzić w futrach - jedź sobie na jakieś zad... do Afryki, zrób sobie jeszcze dzidę i drewnianą tarczę. Teraz nawet bogaci ludzie kupując luksusowe samochody odchodzą od skórzanych tapicerek na rzecz alkantary i naturalnych surowców jak drzewo. Mordowanie zwierząt dla tak przyziemnych luksusów jak skóra nie jest trendy. W 100% popieram tę ustawę.
kolego dopłaty są dla ludzi ż a nie dla rolników inaczej większa częsć społeczeństwa żyła by w głodzie
@Obywatel - I kolejne głupoty - większość cywilizowanego świata już wycofała się z niemoralnej i barbarzyńskiej hodowli zwierząt na futra. Nie ma ona ŻADNEGO uzasadnienia w dzisiejszych czasach - od moralnego, po gospodarcze. Co więcej, w normalnych krajach przynosi tylko wstyd barbarzyńcom znad Wisły, co ma swoje przełożenie np. na postrzeganie międzynarodowe Polski. W ramach zaś niesienia kaganka oświaty między włościan dowiedz się obywatelu, że w Izraelu jest w tej chwili procedowany (prawdopodobnie przejdzie)całkowity zakaz handlu (sprowadzania, obrotu etc. )futrami pochodzenia zwierzęcego. Okazuje się więc, że istnieje świat i rozum poza peeselowskim grajdołem i mentalnym zaściankiem chciwych sadystów oraz dręczycieli żywego stworzenia.
zapraszam na wieś chyba że masz za dużo szkoły albo za mało
@RobertKoliński - Mimo wielu różnic światopoglądowych w tej kwestii zgadzam się z Panem. Ludzie na wsi mimo dostępu do internetu, szkół i oświaty w dalszym ciągu są tępi i odporni na wiedzę. Są niestety ludźmi pracowitymi, ale tępakami. Widzą tylko czubek swojego nosa, szerszej perspektywy po prostu nie ogarniają.