A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z dala od polityki, o realnych problemach młodych ludzi. Było ok!
Nie są aktywni bo mało kto się z ich zdaniam liczy. Jeśli da się człowiekowi odczuć że jego zdanie jest ważne to się go motywuje do działania. Tak to działa w przypadku wszystkich nie tylko młodych
Super!!!!
Można zachęcić młodych do stworzenia panelu obywatelskiwgo
Pamiętam że taki happening z 21 postulatami młodych elblążan organizował kilka lat temu Pan Sarnowski z Departamentu Kultury. Ktoś wie co się z nimi stało?
durne panele. .o niczym. .. może zróbcie panel. .o swoim nierobstwo marnotrawieniu środków publicznych i poronionych pomyslach urzędu miejskiego które promuje wielebny. nieobecny od 6 mcy o dalej. ..
@CIEKAY - To samo co ze wszystkim ten pan sie tknal. Pic i pozerka.