UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem mamą nastolatek, dorastałam w późnym prlu i okresie transformacji. Dotąd myślałam, że moje córki majà lepiej, łatwiej niż moje pokolenie. Drzwi wszędzie otwarte, morze możliwości, świat w zasięgu ręki. Okazuje się że tak nie jest, młodzież ma wiele problemów z którymi się boryka, a które nam za młodu były zupełnie obce, bo rzeczywistość była zupełnie inna. Czasem nie potrafimy spojrzeć jako rodzice na to w ten sposób, brakuje nam dystansu, czasu, chęci. .. .a szkoda, bo mogłoby to dużo zmienić przede wszystkim w relacjach z dziećmi
Irmina