UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze przemyślane i przeprowadzone spotkanie. Forma debaty bardzo fajna i przemawia do mnie. Zamiast pogadanki, wykładu głos oddano zaproszonym gościom. Takie spotkania powinny odbywać się na różne tematy lokalne i z przedstawicielami różnych grup społecznych

BGryls

Anuluj