UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze przemyślane i przeprowadzone spotkanie. Forma debaty bardzo fajna i przemawia do mnie. Zamiast pogadanki, wykładu głos oddano zaproszonym gościom. Takie spotkania powinny odbywać się na różne tematy lokalne i z przedstawicielami różnych grup społecznych

BGryls