UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby nie te krzywizny za bramką to w Elblagu jak w extraklasie z banerami, przy jupierach do tego Laif w TV. .. ujowo z tymi półkolami
Ijo ijo
Jakby nie te krzywizny za bramką to w Elblagu jak w extraklasie z banerami, przy jupierach do tego Laif w TV. .. ujowo z tymi półkolami
Ijo ijo