UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby nie te krzywizny za bramką to w Elblagu jak w extraklasie z banerami, przy jupierach do tego Laif w TV. .. ujowo z tymi półkolami

Ijo ijo

Anuluj