Wybrany wątek opinii
Fuksiarski zespół żenada, chłopczyki biegają jak panienki na czele z kapitanem tej tonącej łajby. Brawo Sokół, olimpia zawdzięcza remis tylko sędziemu. Kropka
Do moderacji
Odpowiedz
6
46
Dzięki komu ?? Ty chyba inny mecz oglądałeś mecz bardzo wyrównany
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Weź pigułkę
Do moderacji
Odpowiedz
3
1