Wybrany wątek opinii

Fuksiarski zespół żenada, chłopczyki biegają jak panienki na czele z kapitanem tej tonącej łajby. Brawo Sokół, olimpia zawdzięcza remis tylko sędziemu. Kropka
(2020.09.29)
Dzięki komu ?? Ty chyba inny mecz oglądałeś mecz bardzo wyrównany
Ollimp (2020.09.29)
Weź pigułkę
(2020.09.29)
Powrót do komentarzy