UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@cichy - Ty cichy to do tyłu jesteś wiesz, prezes wraz z zarządem 2 tygodnie temu podał się do dymisji. Jak nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz.

Tak

Anuluj