A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ty telefon czas do szkoły
teraz telefony są a nie szkoła do nauki gamoniu
Powinni słupy stawiać a nie malunki bo taki młot i tak tego nie widzi a jak w słup prz. .. .ie to się nauczy
piesi od lat demonstruja swoja wyzszosc nad autami. matka z wozkiem i dzieckiem z telefonem przy uchu wchodzi na pasy. przeciez ma pierwszenstwo. apel do policji prosimy zobaczcie jak piesi na grunwaldzkiej srodkiem ida na hetmanskiej tez. a gwiezdna tam powinny byc mandaty. starzy ludzie wchodza nawet nie rozgladaja sie. na pewniaka prosto pod kola. dzicz. aby do kosciolka a nikt z nich aut nie widzi dziadki maja w gdzieś auta.
telefon tobie najnowszy smartfon nie pomoże
Starsze ludzie na pewniaka pod kola. szok
Mlodzi tel przy uchu i pod auto. a coooo im wolno. Na czerwonym tez wolno bo sa pieszymi im wolno. Gwiezdna w niedziele to masakra. a robotnicza w dzien rynku. Szok prosto pod kola. Im wolno. Co za stare durnie. Pomyslcie kierowca musi was durnie pilnowac. Myslcie.
Piesi z tel w uchu standard.
@Wk wk - Jak pieszy zbliża się do przejścia widzisz już dojeżdżając do pasów, w mieście nie jedziesz więcej niż 50 km/h z łatwością można zwolnić i się zatrzymać nawet bez używania hamulca, wystarczy trochę kultury jazdy.
A ja jak widzę że podchodzi z telefonem do przejścia dodaję gazu święte krowy rozumiem chce przejść ok rozumiem to sam czasami stoję aż łaskawie ktoś się zatrzyma ale jak widzę zombi to mówię co ma być to będzie