UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mlodzi tel przy uchu i pod auto. a coooo im wolno. Na czerwonym tez wolno bo sa pieszymi im wolno. Gwiezdna w niedziele to masakra. a robotnicza w dzien rynku. Szok prosto pod kola. Im wolno. Co za stare durnie. Pomyslcie kierowca musi was durnie pilnowac. Myslcie.


Anuluj