UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
piesi od lat demonstruja swoja wyzszosc nad autami. matka z wozkiem i dzieckiem z telefonem przy uchu wchodzi na pasy. przeciez ma pierwszenstwo. apel do policji prosimy zobaczcie jak piesi na grunwaldzkiej srodkiem ida na hetmanskiej tez. a gwiezdna tam powinny byc mandaty. starzy ludzie wchodza nawet nie rozgladaja sie. na pewniaka prosto pod kola. dzicz. aby do kosciolka a nikt z nich aut nie widzi dziadki maja w gdzieś auta.