UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wk wk - Jak pieszy zbliża się do przejścia widzisz już dojeżdżając do pasów, w mieście nie jedziesz więcej niż 50 km/h z łatwością można zwolnić i się zatrzymać nawet bez używania hamulca, wystarczy trochę kultury jazdy.