UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obsada w wojewódzkim jest tak liczna że trzeba jej dać jakieś zatrudnienie a położnictwo i ginekologia są lepiej płatne niż pediatria więc ten ruch mnie nie zdziwił.


Anuluj