UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obsada w wojewódzkim jest tak liczna że trzeba jej dać jakieś zatrudnienie a położnictwo i ginekologia są lepiej płatne niż pediatria więc ten ruch mnie nie zdziwił.
Obsada w wojewódzkim jest tak liczna że trzeba jej dać jakieś zatrudnienie a położnictwo i ginekologia są lepiej płatne niż pediatria więc ten ruch mnie nie zdziwił.