UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta reorganizacja to bardzo poważny błąd zarówno władz miasta jak też dyrekcji szpitala miejskiego. Bez żadnej logicznej przesłanki likwiduje się jeden z oddziałów PiG i dopuszcza do sytuacji że w razie kolejnej fali epidemii może dojść do zamknięcia jedynego oddziału PiG w mieście. Rozumiem że o sprawie zadecydowały prawdopodobnie koszty choć myślę że nie tylko, ale te wynikają głównie z jakości zarządzania.