UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co masz namyśli "Zgroza, że jeszcze 3 lata. "- Czyżby PiS i rząd??? Jeżeli tak to wytłumacz, dlaczego ich za to winisz? Przecież Elbląg to tylko miejscowość (zresztą samorządowa)a nie Państwo !


Anuluj