UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co masz namyśli "Zgroza, że jeszcze 3 lata. "- Czyżby PiS i rząd??? Jeżeli tak to wytłumacz, dlaczego ich za to winisz? Przecież Elbląg to tylko miejscowość (zresztą samorządowa)a nie Państwo !
Co masz namyśli "Zgroza, że jeszcze 3 lata. "- Czyżby PiS i rząd??? Jeżeli tak to wytłumacz, dlaczego ich za to winisz? Przecież Elbląg to tylko miejscowość (zresztą samorządowa)a nie Państwo !