UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ta reorganizacja to bardzo poważny błąd zarówno władz miasta jak też dyrekcji szpitala miejskiego. Bez żadnej logicznej przesłanki likwiduje się jeden z oddziałów PiG i dopuszcza do sytuacji że w razie kolejnej fali epidemii może dojść do zamknięcia jedynego oddziału PiG w mieście. Rozumiem że o sprawie zadecydowały prawdopodobnie koszty choć myślę że nie tylko, ale te wynikają głównie z jakości zarządzania.