A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cyrk na kółkach. Ksiądz z kropidłem chyba też był ?
Proponuję zorganizować dożynki z tej okazji.
A jak tam most?
Znana jest nam już rola prez. Missana w Elblagu.
Elbląg i kolejny medialny sukces samorządowcow.
Aprropo policji wstyd jak. .. .nie dziadujcie jak miasto chce wam cos dac to niech da ale Panie Robercie niech pan sie nie zachowuje jak komendant ZOMO on tak misiał bo tylko to potrafil. .. czpkować ale nie pan. Życze powodzenia z alkomatami zacznijcie od sprawdzenia trzeżwosci radnych i prezydentów bo ich zachowanie nieramowe.
W sumie lepsze alkomaty niz pałki jak w Warszawie !
Nie umiesz plynnie czytać masz problemy z pisownią za to potrawisz machać pałką i obsługiwac alkomat znaczy, że w naszych szeregach jest twoje miejsce. Prawo jazdy mile widziane ale nie konieczne mamy rowery.
ja na zdjęciu widzę dwóch niewolników w kagańcach :(
Przecież sam czytasz że Policja otrzymała alkomaty a nie kierowcy. Tak więc niech się kontrolują i byli na służbie zawsze na baczność.
Straż Miejska też powinna dmuchać przed służbą bo jacyś tacy nieprzytomni jeżdżą po mieście, po przystankach autobusowych parkują a autobus nie ma gdzie się zatrzymać.
Nie mógł uczestniczyć bo testowali nowy sprzęt i wykazało; )
A ja widzę nogi Adasia wystające z tyłka Missana.