UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straż Miejska też powinna dmuchać przed służbą bo jacyś tacy nieprzytomni jeżdżą po mieście, po przystankach autobusowych parkują a autobus nie ma gdzie się zatrzymać.


Anuluj