UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż Miejska też powinna dmuchać przed służbą bo jacyś tacy nieprzytomni jeżdżą po mieście, po przystankach autobusowych parkują a autobus nie ma gdzie się zatrzymać.
Straż Miejska też powinna dmuchać przed służbą bo jacyś tacy nieprzytomni jeżdżą po mieście, po przystankach autobusowych parkują a autobus nie ma gdzie się zatrzymać.