UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znana jest nam już rola prez. Missana w Elblagu. Elbląg i kolejny medialny sukces samorządowcow. Aprropo policji wstyd jak. .. .nie dziadujcie jak miasto chce wam cos dac to niech da ale Panie Robercie niech pan sie nie zachowuje jak komendant ZOMO on tak misiał bo tylko to potrafil. .. czpkować ale nie pan. Życze powodzenia z alkomatami zacznijcie od sprawdzenia trzeżwosci radnych i prezydentów bo ich zachowanie nieramowe. W sumie lepsze alkomaty niz pałki jak w Warszawie !