Wybrany wątek opinii
ja na zdjęciu widzę dwóch niewolników w kagańcach :(
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
A ja widzę nogi Adasia wystające z tyłka Missana.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0