A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pomef - nie przeprosi bo go drzewo przygniotło; )
@Gość 1 - Jak wykryją kogoś pod wpływem to gdzie trafi jak nie ma izby wytrzeźwień?
Oto hit na miarę tego miasta bo jedynie co warto to upić się warto, patrząc na ten news
@Narcyx - Trudno się z tym nie zgodzić. To normalne wyposażenie, a robi się z tego festyn.
A kiedy ruszy budowa nowej Komendy Policji ?
Zaraz po likwidacji Ratusza Staromiejskiego
Przeciwnie, kontroluja alko na kazdym kroku, zlaszcza wieczorem. Proponuje sie pokrecic po miescie i zaraz sygnal i dmuchanie. ..
Gorszy problem ze coraz wiecej ludzi cpa i jezdzi. .. Takie spoleczenstwo: internet, smartfon i kreska
Dlaczego miasto kupuje policji wyposażenie? Missanowi coś się póje. .. .ło
Niech miejska komisja rozwiązywania problemów alkoholowych zainteresuje się dlaczego na komendzie nie można przebadać się na zawartość alkoholu ? Jest to moim zdaniem działanie celowe i sprzeczne z informacjami policji w mediach że jest taka możliwość.
Żeby tak swoich badali na pijaństwo.