52
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cytat: "Komendant KMP Robert Muraszko podkreślił, że miasto wspiera pracę policji"- Tylko czy policja wspiera obywateli i ich zgłoszenia, czasami przez lata nie potrafią rozwiązać trapiących problemów mieszkańców miasta jak również jego okolic. Wspomagać można tych co się przynajmniej trochę udzielają. Wystarczy popytać obywateli jak oceniają elbląską policję.
nie wspierana (2020.09.12)
Może wiceprezydent Elbląga Michał Missan zakupi odpowiednie wyciszacze do uszu dla obywateli, żeby nie musieli od rana do nocy słuchać warkotu tego cholernego samolotu, który uprzykrza nam od lat życie !!!!!
do wice (2020.09.12)

info

7  
  0
@nie wspierana - Elbląska policja to dno
(2020.09.12)
Afera konferencja fotoreportaż jakby respiratory rozdawali
(2020.09.12)

info

5  
  0
Taka feta jak by helikoptery dla policji przekazywali. .. .śmiech na sali :)
Zksmen (2020.09.12)

info

8  
  0
Przy przekazaniu tych alkomatów brakuje mi przecięcia wstęgi, wręczenia kwiatów i na koniec libacji alkoholowej.
(2020.09.12)

info

9  
  0
Zgadzam się, że policja nie funkcjonuje w sposób skuteczny, choćby dzisiaj między godz 3;30 a 3:50 motocyklista poj. b szalał na pełnym gazie w Wikrowie i Wiktorowie, temat świetnie znany policji, które naprawdę chyba nie robi kompletnie nic, skoro stale dochodzi tam do takich ekscesów. Nie mówiąc już o niektórych kierowcach z ciężkimi nogami. To jest tylko jeden przykład nieudolności naszej policji, a takich jest naprawdę wiele.
(2020.09.13)
Ten motocyklista jest z Wikrowa, nie trudno go znaleźć.
(2020.09.13)
Pewnie te bydle z motocykla teraz śpi, bo nocy szalał ludziom pod oknami. Nie rozumiem powiem szczerze takich bydlaków, przecież poj. .owi nikt nic nie robi tylko on z kumplami uprzykrzają życie innym.
(2020.09.13)
alkomaty przeciez to lapowka zeby komendant mowil ze daja rade bez pogotowia socjalnego
zgredzio (2020.09.13)