UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czuć w powietrzu potrzebę zmiany/ widać obecni włodarze nie maja pomysłu na nasze miasto. Potrzebna jest świetność. Wielka Szoda dla Elbląga

Drkster

Anuluj