UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak basen odkryty padł tak i teraz Góra Chrobrego. Tak będzie dopóki będzie tu rządzić po im nic się nie opłaca. Niestety prezydent naszego miasta dba tylko o własne interesy. Tylko sprzedaje ostatnie dostępne tereny budowlane w tym roku a w zeszłym roku nawet jedna oddał w prezeńcie. Brawo po

Elb

Anuluj