UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak jak basen odkryty padł tak i teraz Góra Chrobrego. Tak będzie dopóki będzie tu rządzić po im nic się nie opłaca. Niestety prezydent naszego miasta dba tylko o własne interesy. Tylko sprzedaje ostatnie dostępne tereny budowlane w tym roku a w zeszłym roku nawet jedna oddał w prezeńcie. Brawo po
Elb