UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co wydali te 346 000 PLN ? Niech sobie firma zabiera te chodniki i zbiornik retencyjny i zarośnięty parking. ..
Anonimek1
Po co wydali te 346 000 PLN ? Niech sobie firma zabiera te chodniki i zbiornik retencyjny i zarośnięty parking. ..
Anonimek1