UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powinniście POrtelu ciągnąć wróbla za jaja aby odpowiedzial elblazanom dlaczego jest to zrobione tandetnie i na odwal. Ta robota to fuszerka na miarę wrobla i jego sitwy. To sie po zimie rozpadnie. Synonim wróbla to bylejakosc to także motto jego wyborców. (PO PSL)
ursus